O NÁS

Geoprojekt Chomutov, spol s r.o. je splněným  snem člověka, který geodézii věnoval celý svůj život.


A tihle tři lidé jsou pro firmu nejdůležitější

Ladislav Vysloužil

"Pan" Geodet, který nechal u geodézie srdce a za sebou nechal výraznou stopu. Vytyčoval Baťův kanál, měřil přehrady a elektrárny, vychoval desítky mladých měřičů. Po dekádě strávené v Kanadě založil společně se synem Vladimírem firmu Geoprojekt.

Vladimír Vysloužil

Jednatel firmy a geodet dobrodruh, který má zkušenosti ze tří světadílů.  Geodézie byla součástí jeho světa od mala. Pamatuje si tátu věčně skloněného nad výkresy, jak si u práce, která byla celý jeho svět, pískal. Firma, kterou založil, a kterou teď řídí, pro něj není jenom způsob, jak se uživit.  "Vím, zní to jako klišé, ale po tom, co jsem prožil, vím, že je to vážně něco víc."

Miloš Fridrichovský

Hlavní geodet. Spolehlivý, rovný chlap, tvrďas a bourák. Miluje cestování, rád testuje své limity a užívá si adrenalin. Svojí práci je plně oddán. Změří všechno. Od zahrádky pro babičku až po největší vodopád světa. V měření i v životě je zkrátka precizní a spolehlivý.

Kromě téhle trojice je ve firmě samozřejmě veliká spousta dalších pilných lidí. Za všechny jsme rádi, protože všichni dohromady tvoří svérázný svět jménem Geoprojekt spol. s r.o.